סוחר ביהלומים צרפתי מקים חנות בתל אביב למטרות הערכה וקנייה של תכשיטים, יהלומים ואבני חן

ברוכים הבאים לאתר שלנו. אנחנו חברה מובילה בתחום מסחר היהלומים, מכונה על התמחותנו, דיוקנו ומקצועיותנו בתחום התכשיטים ואבני החן. המשרדים המעולים שלנו בפריז הם נקודת המוצא למתגוררים וחובבי התכשיטים מכל העולם.
אנחנו גאים להודיע על הרחבת עסקינו לתל אביב, כאן אנו מציעים את שירותינו ללקוחות נבחרים המחפשים הערכה מומחית וקנייה של האבנים היקרות שלהם.
וקנייה של אבני חן יקרות.

בלב פריז

המתחם שלנו ממוקם ברחוב בובורג ברובע השלישי של פריז. אנו מזמינים מבקרים בתיאום מראש וללא.

גמולוגים

אנו עובדים רק עם רשת הקונים המקצועית שלנו, מה שמאפשר לנו להציע לך את ההצעה הטובה ביותר לרכישה חזרה של היהלומים ואבני החן שלך.

בחינה הוגנת ומדויקת.

הגמולוגים שלנו בעלי השכלה גבוהה וניסיון רב שנים בשוק היהלומים שנוסד בשנת 1985, הוא מותג מוכר בשל מומחיותו בשוק היהלומים העולמי.

מחירי רכישה הגבוהים ביותר לתכשיטים ברחבי העולם

בחברתנו למסחר ביהלומים, אנו מציעים את מחירי הרכישה הגבוהים ביותר ליהלומים ולאבני חן ברחבי העולם. צוות הגמולוגים המיומן שלנו הוא מומחה בהערכת האיכות והערך של כל אבן חן, ובכך מבטיח ללקוחותינו הערכה הוגנת ומדוייקת של רכושם היקר. הידע הרחב שלנו בתעשייה ובמגמות השוק הגלובלי מאפשר לנו להציע מחירים מאוד תחרותיים ללקוחותינו.
בנוסף, אנו מציעים תשלום מיידי ברכישה, מספקים ללקוחותינו חוויה חלקה ובלי דאגות.

תאר את התכשיטים שלך למכירה

פרטי התקשרות

בואו לבקר אותנו במשרדינו ברמת גן, או נגיע אליכם

צוות המומחים שלנו זמין לפגישה עם הלקוחות במשרדינו שנמצאים ברמת גן. המשרדים שלנו מצוידים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ואנו משתמשים בטכניקות המתקדמות ביותר בתחום הגמולוגיה כדי להב

אמון בתחום ההתמחות והמקצועיות שלנו

בחברת המסחר ביהלומים שלנו, אנו מבינים את הערך והחשיבות של הנכסים היקרים שלך. זו הסיבה שאנו מתאימים רק את הגולשים המיומנים והמיודעים ביותר כדי לספק ללקוחות שלנו את הרמה הגבוהה ביותר של מומחיות ומקצועיות. שנות הניסיון שלנו בתעשייה האפשרו לנו לפתח יחסי עמיתים ואספנים ברחבי העולם, מאפשרים לנו להציע מגוון רחב של יהלומים ותכשיטים ללקוחות שלנו.
אנו מבינים גם את החשיבות של הדיסקרטיות כאשר מדובר במכירה או הערכת אבני חן יקרות. אנו גאים על הספקת שירות דיסקרטי וסודי ללקוחות שלנו, ומבטיחים שפרטיותם תוגנה תמיד.
צרו עמנו קשר כדי לתאם פגישה עם צוות המומחים שלנו ולחוות את השירות והמומחיות הללו שלנו, ואל תהססו לשאול אותנו שאלות אם יש לכם כל שאלה או זימון להערכת יהלומים או תכשיטים יקרים.

תאר את התכשיטים שלך למכירה

השותפים האמינים שלנו

יחס אישי לכל לקוח

אנו מספקים צוות של אנשי מקצוע נלהבים ומוכשרים אשר יקשיבו היטב לצרכים ולרצונות שלכם. אנו מציעים גישה אינדיבידואלית לכל אחד מלקוחותינו כדי לעזור לך לממש את הפרויקטים השאפתניים ביותר שלך. בין אם קונים או מכירים תכשיטים, יהלומים או אבני חן, אנו מבטיחים סודיות מוחלטת ורמת מומחיות גבוהה.
אנו מבינים גם את חשיבות הדיסקרטיות בכל הנוגע למכירה או הערכה של אבנים יקרות. אנו מתגאים בכך שאנו מספקים ללקוחותינו שירות דיסקרטי וסודי, ומבטיחים שפרטיותם תמיד מוגנת.

שאלה נפוצה מומלצת

צור קשר עוד היום כדי לקבוע פגישה עם צוות מומחי היהלומים שלנו, ולחוות את השירות והמומחיות שאין שני להם.

כן, שירות הערכת התכשיטים שלנו הוא לחלוטין בחינם. אנו מאמינים בספק הערכות מדויקות ומהימנות ללקוחותינו ללא עלות נוספת.

לא, אין תנאים מסוימים להערכת תכשיטים עם הסוחר ביהלומים בישראל. בין שיש לך תכשיט יחיד או אוסף של אבני חן יקרות, אנו מזמינים כל פנייה ונבדוק כל פריט עם אותו רמת טיפוח ומומחיות.

כן, יש לנו משרד פיזי הממוקם בתל אביב. אנא שימו לב שפגישות על תור חובה לפני ביקור. כדי לוודא שצוות המומחים המנוסה שלנו יכול לספק לכם את תשומת הלב, אנא תכננו פגישה מראש.

כאשר אתם מגיעים לפגישת הערכת התכשיטים, אנא הביאו איתכם את התכשיטים שתרצו לקבל הערכה עליהם. יעיל לספק כל תיעוד או תעודות הקשורות לתכשיטים, כמו דוחות מדידת יהלומים או הערכות קודמות.

כדי לתכנן פגישה עם צוות המומחים שלנו, אנא צרו עמנו קשר בטלפון או בדוא"ל. צוות הסטאף האדיב שלנו יעזור לכם למצוא זמן מתאים לביקורכם במשרד שלנו.

דילוג לתוכן